Cesur Asansör & Yürüyen Merdiven Sanayi

Kayseride modern ofisindeki gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadrosuyla; Asansör montaj, periyodik bakım ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir..

Sektördeki uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ve uzmanlık neticesinde önemli müşteri referanslarına ulaşılmıştır.

Cesur Asansör orjinal ürün, ileri teknoloji, titiz işçilik, kalite anlayışı ve referanslarıyla siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.

Asansör piyasasındaki konumu itibariyle tüm hizmet proseslerini düzenli olarak kontrol etmekte ve teknolojiye açık yapısıyla yeniliklere sürekli adaptasyon sağlamaktadır.

Cesur Asansör olarak tüm ürün ve hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyet ilkesi ile pazarlamakta ve şirketimizin ürün değişim ve kullanım garantisi adı altında sunulmaktadır.

Misyonumuz

İleri teknolojiyi kullanarak deneyimli ve eğitimli personelimizle tercih edilen, kalitesi kanıtlanmış, en mükemmel hizmet ve ürünü vermek, müşterilerimizin beğenisine sunmak...

Kalite Politikamız

Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamızda kanunlar çerçevesinde çağdaş hizmet anlayışımızla eğitimli kadromuz ve uzman mühendislerimizle kalite yönetim sistemimiz ile en iyi hizmeti veren asansör sektörünün iddialı bir temsilcisi olarak gerçekleştirdiği hizmetleri politikasına haiz bir ekip ile yerine getirmektedir.

Hizmetlerimizin devamlılığı, politikamızın güncelliği ve müşteri memnuniyeti ana hedefimiz arasında olup, kalite sistemimizi daima ileri götürmeyi, sürekli iyileştirmeyi ve kalite hedeflerimize zamanında ulaşmayı tüm çalışanlarımız ile beraber bir hedef olarak görmekteyiz...


Neden Biz?

Çözüm odaklıyız
“Yapamayız!” mantığı ile değil “Nasıl çözüm sağlayabiliriz?” mantığı ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı dinleyip, onların ihtiyaçlarına göre hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz....

Firma Sahibi
GAZİ DAĞTEKİN
YÜKSEL YILDIRIM
HAYRİ POLAT