SERVIS

 

Asansorler kullanim esnasinda cesitli etkenlere maruz kalmaktadirlar. Kullanim hatalari, malzeme asinmasi gibi olagan sebeplerden ariza yapabilecegi gibi yetersiz bakimdan kaynaklanabilen arizlar nedeniyle de asansorleriniz hizmet veremez duruma gelir ve buna bagli olarak buyuk capta tadilatlar ve masraflar gerektirebilir.

CESUR Asansor;Muhendislik ve tadilat gerektiren asansorunuzu uzman kadrosu ile istekleriniz dogrultusunda yeni teknoloji, kaliteli ve modern asansor malzemeleri ile yeniden dizayn edecektir. Ve bu sekilde asansorunuzun kullanım omru uzayacaktir.

Asansorlerinizde çikan arizalara en kisa surede ve musteri sikâyetleri dikkate alinarak, sorun tespiti yapilip müdahale edilmektedir. Bazi arizalar parca degisimi gerektirdiginde garanti kapsaminda yedek malzeme ile sorun aninida giderilip musteri memnuniyeti saglanmaktadir.


Neden Biz?

Çözüm odaklıyız
“Yapamayız!” mantığı ile değil “Nasıl çözüm sağlayabiliriz?” mantığı ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı dinleyip, onların ihtiyaçlarına göre hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz....

Firma Sahibi
GAZİ DAĞTEKİN
YÜKSEL YILDIRIM
HAYRİ POLAT